Kontakt

SZKOŁA PODSTAWOWA
ul. Wyszkowska 87
07-200 WYSZKÓW
Tel. 297424013     
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
SP: REGON: 001073277     NIP: 7621796252

Wycieczki

Czytaj więcej: W dniach 11-14 czerwca 2018 r. uczniowie naszej szkoły przebywali na wycieczce w Sudetach. Wędrowaliśmy po malowniczych Karkonoszach podziwiając piękno naszego kraju. W drodze do KARPACZA zatrzymaliśmy się w MIEŚCIE SPOTKAŃ, czyli Wrocławiu. Tam, wraz z przewodnikiem, zwiedzieliśmy najciekawsze miejsca, m.in. Ostrów Tumski (niegdyś był oddzielną wyspą), Stare Miasto, Rynek.

Czytaj więcej: Miasto Kopernika i piernikówW poniedziałek, 04.06.2018r. w naszej szkole odbyła się wycieczka do Torunia. Na wyjazd wybrały się klasy: ,,0”, I,II,III i kilku uczniów z klasy IV, V i VI. W sumie było nas 49 osób (4 opiekunki). O godzinie 6: 30 pod naszą szkołę przyjechał autokar, który miał zabrać rozkrzyczaną gromadkę na zwiedzanie miasta słynącego z pierników.

Czytaj więcej: W wakacyjnym nastroju08.05.2018r. uczniowie klas IV-VI wraz ze swoimi wychowawczyniami wybrali się na wspaniałą wyprawę do Magicznych Ogrodów. Są one pierwszym w Polsce rodzinnym parkiem tematycznym, stworzonym w oparciu o oryginalną baśniową historię. Wśród setek kwiatów, drzew i krzewów bajecznej krainy mieszkają niezwykłe istoty.

Czytaj więcej: Przed majówkąDzień 27 kwietnia uczniowie kl. 0 - II spędzili poza szkołą. Zaczęło się od spektaklu 'PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK' w WOK Hutnik, w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji . Piękne i mądre przedstawienie o roli wyobraźni i zwaracające uwagę na to w życiu ważne.

Czytaj więcej: O zachowaniu przy stole...8 marca to nie tylko Święto Kobiet dla uczniów klas ,,0”,I,II i III. To mile i pożytecznie spędzony dzień na zamku w Pułtusku. Uczestniczyliśmy w zajęciach savoir-vivre ,,Gawęda zachowania przy stole”. Podczas zajęć teoretycznych dzieciaki były bardzo zainteresowane i brały aktywnie udział popisując się swoją wiedzą i umiejętnościami. Za bardzo dobre odpowiedzi dostali w nagrodę lody. Po zajęciach teorii przyszedł czas na praktykę. Menu obiadowe było bardzo bogate, więc trzeba było nie lada umiejętności aby jeść zgodnie z poznanymi sposobami.

Gmina Wyszków

gmina

Początek strony