Kontakt

SZKOŁA PODSTAWOWA
ul. Wyszkowska 87
07-200 WYSZKÓW
Tel. 297424013     
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
SP: REGON: 001073277     NIP: 7621796252

b_250_200_16777215_00_images_Czysta-woda-zdrowia-doda.jpg2 czerwca uroczyście wręczono nagrody uczestnikom konkursu plastycznego z okazji 20-lecia Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Wyszkowie. Konkurs adresowany był do uczniów klas I-III szkół podstawowych z gminy Wyszków, a hasło przewodnie brzmiało "Czysta woda zdrowia doda". PWiK otrzymało na ten cel dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Rolą konkursu było pobudzenie wrażliwości artystycznej i ekologicznej u dzieci, kształtowanie poczucia więzi ze środowiskiem i przyrodą, dostrzeganie znaczenia wody dla człowieka i środowiska oraz pobudzenie wyobraźni u dzieci i prezentacja ich możliwości twórczych.Udział w konkursie wzięły wszystkie szkoły podstawowe gminy Wyszków, w tym także i my. NIestety mimo pięknych i różnorodnych prac naszym uczniom nie udało się zająć czołowych pozycji. Niemniej jednak wszyscy autorzy wytypowanych na konkurs prac otrzymali dyplomy i nagrody pocieszenia w postaci zestawów do rysowania i malowania. 
Naszą szkołę reprezentowali trzecioklasiści: ŁUKASZ MILCZARCZYK, WERONIKA OLEKSIAK, IZABELA SMYKLA, ALEKSANDRA PIETRUCHOWASKA ( opiekun Beata Jakubczak) oraz  JULIA KAROLEWSKA z klasy II ( opiekun Marianna Wołyniec).

WSPÓŁPRACA

MLEKO Z KLASĄ
Owoce w szkole
SKO
B jak bezpieczny
UCZYMY DZIECI PROGRAMOWAĆ

Gmina Wyszków

gmina

Początek strony